Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Privalumai

Tai, kas geriausia

Neries upė

Gyvendami ant upės kranto, kiekvieną dieną galėsite mėgautis renovuotos Neries krantinės dviračių ir pasivaikščiojimo takų privalumais, o visas Pilies apartamentų kiemas priklausys tik projekto gyventojams. Čia įrengtos sveikatingumo aikštelės, suoliukai, žalieji plotai, sodas, o šalia kvartalo esantis sakurų parkelis leis atsipalaiduoti ir pasimėgauti grynu oru neišeinant iš namų teritorijos. Vakarus taip pat galėsite maloniai leisti kieme, kadangi visa teritorija yra apšviesta. Pilies apartamentai – tai saugi ir žalia gyvenama erdvė Jums.

Židinio jaukumas

Ko gero jokiuose namuose nerasime žavesnio kampelio už patogų krėslą prie židinio. Pilies apartamentuose sukūrėme galimybę įsirengti židinius vertinantiems šį namų privalumą, ar visada apie tai svajojusiems. Židinys taps pagrindine namų traukos vieta, o užburianti ir nepakartojama spragsinčių malkų ir ugnies šilumos sukuriama aura praturtins jaukius Jūsų vakarus namie.

Išskirtinė vieta

Ar kada pagalvojote, kad galite turėti nuosavą ir unikalų Gedimino pilies vaizdą? Pilies apartamentuose turėsite galimybę kasdien mėgautis ir grožėtis šiuo didingos mūsų valstybės istorijos simboliu bei sostinės veidu. Įkvėpimo taip pat galėsite pasisemti ir iš visai šalia žėruojančios Neries tėkmės, kuri jaukius vakarus, leidžiamus namie, pripildys ramybe.

Erdvus požeminis parkingas

Jūsų automobiliams įrengėme erdvią požeminę stovėjimo aikštelę, kurios privalumais įsitikinsite labai greitai: ilgesnės miego valandos savaitgalio rytais, tik gaivus oras per atvertą langą bei saugi aplinka vaikams. Ir savaime suprantama – visada laisva vieta Jūsų automobiliui.
Scroll to top

pardavimai@hanner.lt

tel. +37061523403

TURIME LAISVŲ PARKAVIMO VIETŲ!

VISI BUTAI PARDUOTI

APSILANKYKITE KITUOSE HANNER PROJEKTUOSE