Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Garsi legenda pasakoja, kaip LDK kunigaikštis Gediminas susapnavo ant aukšto kalno staugiantį geležinį vilką. Kunigaikščio krivių krivaitis Lizdeika tuomet išaiškino, jog šis sapnas – tai ženklas, jog šioje vietoje atsiras didingas miestas, o žinia apie jį plačiai pasklis. Šitaip Neries ir Vilnelės santakoje buvo supiltas piliakalnis ir pastatyta pilis.

 

Tačiau kita, mažiau žinoma legenda byloja, kad nieko nelaukęs, Gediminas savo planus papasakojo žmonai, kuri niekuo gyvu nenorėjo sutikti statyti pilį ant kalno.
Jos pasiūlymas buvo statyti pilį visai kitoje upės pusėje, kur sapne regėtas kalnas matytųsi per langus ir džiugintų akis. O ir į kalną nereiktų lipti, kaskart grįžtant namo. Nors ir ilgai jie kivirčijosi, tačiau pilies vietą nulėmė valstybės, praktiškumo ir vyriškos savisaugos argumentai.

 

Na o šiais laikais, kai apsauginiai mūrai yra nereikalingi, o pylimai – tik muziejų reikalas, galima išpildyti senąjį kunigaikščio žmonos norą ir pastatyti apartamentus, vertus pilies vardo, ten, kur gražiau ir patogiau gyventi.

 

Pilies apartamentai – karališko gyvenimo legenda atgyja.
"Pilies apartamentai"– tai 7 daugiabučiai, keturių aukštų namai. Kiekviename pastato aukšte yra nuo 5 iki 7 butų, kurių dydžiai leis pasirinkti kiekvienam pagal poreikį – nuo vieno iki keturių kambarių. Po namais įrengta dviejų lygių struktūros požeminė stovėjimo aikštelė, kuriose tilps net 283 gyventojų automobiliai. Tai reiškia, kad Jūs galėsite turėti ir daugiau nei vieną automobilio stovėjimo vietą.

Kiekvienas šio projekto statinys – unikalus savo tūriu ir detalėmis. Pastatų apdailai bus naudojamos tik moderniausios, kokybiškos, natūralios ir ilgaamžiškos medžiagos.
Pasirinkta išorės apdaila, pastatų spalvos ir architektūrinis stilius bei sprendimai užtikrina, kad naujieji apartamentai organiškai įsilies ir natūraliai papildys miesto centro urbanistinį vaizdą.

Žinome, kas yra ir kokie turi būti jaukūs ir mylimi namai, kadangi nuolat konsultuojamės su savo klientais bei stengiamės suprasti jų poreikius ir norus. Visa kita – kokybė, aukščiausios klasės medžiagos ir technologijos, atsakingas požiūris į aplinką, profesionalumas yra savaime aiškūs mūsų veiklos požymiai, kurie aiškiai atsispindi įvykdytuose darbuose bei jų įvertinime.
"Pilies apartamentai" — neeilinis projektas, kurį kūrėme su didele aistra ir entuziazmu.
Scroll to top

pardavimai@hanner.lt

tel. +37061523403

TURIME LAISVŲ PARKAVIMO VIETŲ!

VISI BUTAI PARDUOTI

APSILANKYKITE KITUOSE HANNER PROJEKTUOSE